пʼятниця, 20 квітня 2012 09:01

Ліга Європи. "Атлетіко" і "Спортинг" виграли перші півфінальні матчі

У Лізі Європи відбулися перші півфінальні матчі.

"Атлетіко" здобув перемогу над "Валенсією". Зустріч, яка відбулася в Мадриді на стадіоні "Вісенте Кальдерон", завершилася з рахунком 4:2.

У "Атлетіко" дублем відзначився Радамель Фалькао, по голу забили Жуан Міранда і Адріан Лопес. У складі "Валенсії" забитими м'ячами відзначилися Жонас і Рікарду Кошта.

В іншому поєдинку лісабонський "Спортинг" переміг "Атлетік" з Більбао. Зустріч, яка відбулася в Лісабоні на стадіоні "Жозе Алваладе", завершилася з рахунком 2:1.

По ходу матчу вигравали футболісти "Атлетіка" - завдяки голу Йона Ауртенече на 54-й хвилині. Відігралися господарі на 76-й хвилині, коли ворота іспанського клубу вразив Еміліано Інсуа, а через чотири хвилини Дієго Капель забив з передачі російського півзахисника Марата Ізмайлова.

Ліга Європи

1/2 фіналу. Перші матчі

Атлетіко М (Мадрид, Іспанія) - Валенсія (Валенсія, Іспанія) - 4:2

Голи: Фалькао, 18 (1:0); Жонас, 45 +3 (1:1); Міранда, 49 (2:1); Адріан Лопес, 54 (3:1); Фалькао, 78 (4:1); Кошта, 90+4 (4:2).

Спортінг (Лісабон, Португалія) - Атлетік Б (Більбао, Іспанія) - 2:1

Голи: Ауртенече, 54 (0:1); Інсуа, 76 (1:1); Капель, 80 (2:1).

Матчі у відповідь відбудуться 26 квітня.

Зараз ви читаєте новину «Ліга Європи. "Атлетіко" і "Спортинг" виграли перші півфінальні матчі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua