середа, 16 березня 2011 00:01

Ліга чемпіонів. "МЮ" переміг "Марсель", "Інтер" пройшов "Баварію"

Мюнхенська "Баварія" у повторному матчі 1 / 8 фіналу Ліги чемпіонів програла міланському "Інтеру" з рахунком 2:3. Перший матч команд три тижні тому закінчився з рахунком 0:1 на користь "Баварії", однак у чвертьфінал завдяки голам на чужому полі все одно виходить італійська команда.

Матч почався для німців дуже невдало: вони пропустили вже на четвертій хвилині. Відзначився камерунський форвард "Інтера" Самуель Ето'О. На повторі було видно, що він під час гольовий атаки, швидше за все, знаходився в положенні поза грою, проте суддя цього не помітив.

"Баварія" зуміла відігратися в тому ж першому таймі - відзначився Маріо Гомес після помилки воротаря "Інтера" Жуліо Сезара. Крім того, на 31 хвилині вперед господарів вивів Томас Мюллер.

У другому таймі йшла рівна гра, проте більше пощастило італійцям: на 64 хвилині гол забив Веслі Снейдер, а на 88-й - Горан Пандєв. Відігратися "Баварія" не змогла.

Нагадаємо, що саме ці команди зустрічалися у минулорічному фіналі Ліги чемпіонів. Тоді сильнішим також виявився "Інтер".

В іншому матчі 1 / 8 фіналу Ліги чемпіонів, який відбувся сьогодні, "Манчестер Юнайтед" на своєму полі обіграв французький "Марсель" і вийшов в 1 / 4 фіналу.

Ліга чемпіонів

1 / 8 фіналу

Баварія Німеччина - Інтер Італія - 2:3 (2:1, 0:2)

Голи: 0:1 - Ето'О (4), 1:1 - Гомес (21), 2:1 - Мюллер (31), 2:2 - Снейдер (63), 2:3 - Пандєв (88).

БАВАРІЯ: Крафт, Л. Густаво, ван Бюйтен (Бадштубер, 70), Брено (Крос, 90), Лам, Рібері, Праньїч, Швайнштайгер, Мюллер, Роббен (Алтинтоп, 68), Гомес.

ІНТЕР: Жуліо Сезар, Майкон, Раноккія, Лусіо, Ківу (Нагатомо, 87), Камб'яссо, Т. Мотта, Станкович (Коутіньйо, 51), Снейдер, Пандєв (Харджа, 90), Ето'О.

Попередження: Л. Густаво (38), Брено (57), Лусіо (59), Пандєв (89), Харджа (90), Т. Мотта (90).

Перший матч - 1:0.

Манчестер Юнайтед Англія - Марсель Франція - 2:1 (1:0, 1:1)

Голи: 1:0 - Х. Ернандес (5), 2:0 - Х. Ернандес (75), 2:1 - Браун (81, автогол).

МЮ: ван дер Сар, Браун, Смоллінг, О'Ши (Рафаел, 36; Фабіо, 71), Евра, Скоулз, Керрік, Гіггз, Нані (Валенсія, 62), Х. Ернандес, Руні.

МАРСЕЛЬ: Манданда, Фанні, Діавара, Хайнце, Тайво, Мбія (Дж. Айю, 80), Лучо, Шейру, А. Айю, Ремі, Жіньяк (Вальбуена, 69).

Попередження: Х. Ернандес (20), Вальбуена (73), Ремі (90).

Перший матч - 2:0.

Зараз ви читаєте новину «Ліга чемпіонів. "МЮ" переміг "Марсель", "Інтер" пройшов "Баварію"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua