четвер, 15 березня 2012 09:24

Ліга чемпіонів. "Челсі" пройшов "Наполі"

Футбольний клуб "Челсі" у повторному матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів обіграв "Наполі" з рахунком 4:1 і пройшов у наступну стадію турніру.

Попередня зустріч завершилася з рахунком 3:1 на користь італійців, і "Наполі" для виходу в 1/4 фіналу було достатньо програти з різницею в один м'яч.

ВІДЕО: "Реал" залишив Росію без єврокубків: ЦСКА вилетів з Ліги чемпіонів

Перший тайм завершився з рахунком 1:0 на користь "Челсі" - гол на 29-й хвилині забив Дрогба. На початку другого тайму Террі довів рахунок до 2:0. Однак на 55-й хвилині Інлер скоротив відставання "Наполі" до одного м'яча. На 75-й хвилині після голу, забитого Лемпардом з пенальті, рахунок став 3:1.

Четвертий гол "Челсі" був забитий у додатковий час - на 105-й хвилині остаточний рахунок матчу встановив Іванович.

"Челсі" став останнім - восьмим - учасником 1/4 фіналу Ліги чемпіонів. Раніше в цю стадію турніру пройшли "Реал", який розгромив 14 березня ЦСКА, "Барселона", "Бенфіка", "Баварія", "Марсель", АПОЕЛ та "Мілан".

Жеребкування 1/4 фіналу Ліги чемпіонів і 1/8 фіналу Ліги Європи пройде 16 березня, повідомляє Лента.

Ліга чемпіонів

1/8 фіналу

Матч

Челсі Англія - Наполі Італія - 4:1 (1:0, 2:1, 1:0)

Голи: 1:0 - Дрогба (28), 2:0 - Террі (47), 2:1 - Інлер (55), 3:1 - Лемпард (75, пенальті), 4:1 - Іванович (105).

Челсі: Чех, Івановіч, Давід Луїз, Террі (Босінгва, 98), Е. Коул, Рамірес, Ессьєн, Лемпард, Мата (Малуда, 95), Старрідж (Торрес, 63), Дрогба.

Наполі: Де Санктіс, Суніга, П.Каннаваро, Кампаньяро, Ароніка (Варгас, 110), Гаргано, Гамшик (Пандєв, 106), Інлер, Маджо (Доссена, 37), Лавессі, Кавані.

Попередження: Лемпард (43), П.Каннаваро (53), Доссена (68), Е. Коул (98), Інлер (112), Кампаньяро (115).

Перший матч - 1:3.

Зараз ви читаєте новину «Ліга чемпіонів. "Челсі" пройшов "Наполі"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua