четвер, 16 серпня 2018 21:40

ЛЄ: "Зоря" пройшла "Брагу", "Маріуполь" поступився "Бордо"

Підопічні Юрія Вернидуба, ліворуч, у першому матчі зіграли внічию з "Брагою". Фото: ФК "Зоря"

Українські команди "Зоря" і "Маріуполь" зіграють у повторних матчах 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи з "Брагою" і "Бордо" відповідно. Обидві наші команди проведуть свої поєдинки на виїзді.

Арбітром зустрічі "Брага" - "Зоря" призначений македонський рефері Александар Ставрев. За участю українців він судив матч у 2010 році, коли наша юніорська збірна зіграла в нульову нічию з англійцями.

Йому допомагатимуть Гоче Петреску і Деян Костадінов.

Гру "Бордо" - "Маріуполь" обслужить рефері з Шотландії Ендрю Даллас. Його помічниками будуть співвітчизники Джордан Стовкой і Грем Стюарт.

Гра у Франції розпочнеться о 21:45, у Португалії - о 22:30.

Gazeta.ua проведе онлайн трансляцію матчів.

Розпочнемо з гри між "Бордо" і "Маріуполем".

Стартові склади:

"Бордо": Костильов - Левчук, Кунде, Пабло, Пундж - Санкаре, Лерагер, Отава - Кама, Де Превілль, Юссуф

Запасні: Пуссен, Гайіч, Йованович, Тчуамені, Плашил, Вада

"Маріуполь": Гальчук - Кірюханцев, Дава, Білий, Демір - Чурко, Піхальонок, Мишньов, Тищенко - Фомін, Борячук

Запасні: Худжамов, Биков, Чоботенко, Полегенько, Яворський, Вакула

Також стали відомі стартові склади матчу в Португалії:

"Брага": Матеус - Діогу Фігейраш, Віана, Р. Сілва, Секейра - Есгайо, Новайш, Франсергіо - Едуарду, Соуза, Орта

Запасні: Марафону, Рікарду, Шадаш, П. Сантуш, Мартінш, Едуардо, Кошта.

"Зоря": Феліпе - Тимчик, Вернидуб, Сваток, Михайличенко - Сілас, Харатін - Караваєв, Ледньов, Хомченовський - Рафаель

Запасні: Махарадзе, Литвин, Гордієнко, Чеберко, Кочергін, Казаков, Кабаєв

У матчі "Бордо" - "Маріуполь" до вашої уваги головні події.

Перший тайм

Перерва

Матч "Брага" - Зоря" розпочався

Перший тайм

7' Футболісти "Браги" завдали два удари поспіль: перший вибили захисники, а з другим у красивому стрибку впорався бразильський голкіпер "Зорі" Феліпе.

13' Воротар луганців помилився на виході, не зумівши перехопити м'яч, однак португальці цим не скористалися.

Розпочався другий тайм у матчі "Бордо" - "Маріуполь"

46' Дві заміни у "Маріуполя": замість Кірюханцева і Дава вийшли Полегенько і Яворський.

У поєдинку "Брага" - "Зоря" травму отримав центральний захисник Рауль Сілва.

37' Заміна у "Браги": замість Рауля Сілви вийшов Пабло Сантуш.

54' Гол "Бордо" - 1:0. Пундже пробив з кута штрафного - м'яч від поперечини влетів у ворота.

56' Гол - 2:0. Санкаре замкнув навіс з лівого флангу.

Третя заміна у "Маріуполя": на 62-й хвилині Вакула змінює Тищенко.

66' ГООООЛЛЛЛЛ - 2:1! "Маріуполь" забив "Бордо"! Відзначився Фомін ударом зі штрафного.

Перерва у матчі "Брага" - "Зоря"

Другий тайм

46' Заміна у "Зорі": замість Ледньова вийшов Кочергін.

59' Момент у "Зорі": Караваєв перехопив м'яч у центрі поля, відпасував на хід Рафаелю, той наблизився до воріт і потужно пробив з кута штрафного - голкіпер кулаками відбив м'яч. Бразилець зіграв безхитрісно - міг віддати у центр на того ж таки Караваєва, який набігав і був у кращій позиції.

65' Гол - 1:0. Віталій Вернидуб заробив штрафний біля своїх воріт. Жоао Новайш пробив точно у верхній кут воріт - воротар не врятував свою команду.

68' Вимушена заміна у "Зорі": замість голкіпера Феліпе вийшов Махарадзе.

70' ГОООООЛЛЛЛЛ - 1:1! "Зоря" швидко відновила рівновагу! Харатін віддав передачу у штрафний на Рафаеля, який результативно пробив повз захисника у дальній кут - голкіпер нічого не зміг вдіяти.

73' Гол - 2:1. "Брага" ще швидше повернула собі перевагу в рахунку: після пасу з правого флангу Орта випередив захисників і другим дотиком технічно перекинув Махарадзе.

82' ГОООООЛЛЛЛЛ - 2:2! "Зоря" зробила крок до виходу в груповий раунд! Караваєв після прострілу Тимчика з близької відстані переправив м'яч у сітку.

90' Сваток врятував команду після удару португальця метрів з 16.

Арбітр додав 6 хвилин.

Кінець матчу

У першому матчі "Маріуполь" в Одесі на стадіоні "Чорноморець" поступився "Бордо" - 1:3, "Зоря" у Запоріжжі на "Славутич-Арені" зіграла з "Брагою" внічию - 1:1.

Зараз ви читаєте новину «ЛЄ: "Зоря" пройшла "Брагу", "Маріуполь" поступився "Бордо"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua