пʼятниця, 21 червня 2013 09:13

Кубок конфедерацій. Збірна Іспанії забила 10 м'ячів у ворота Таїті

Іспанія не помітила Таїті. Фото: afp.com

Збірна Іспанії у матчі групового турніру проходить в Бразилії Кубка конфедерацій обіграла збірну Таїті з рахунком 10:0.

Чотири м'ячі у складі іспанської команди забив Фернандо Торрес, Давид Вілья відзначився хет-триком. Давид Сільва зробив дубль, а Хуан Мата записав на свій рахунок один забитий м'яч.

В іншому матчі групи B Уругвай з рахунком 2:1 обіграв збірну Нігерії. На 19-й хвилині уругваєць Дієго Лугано відкрив рахунок, проте ще до перерви нігерійцям вдалося відігратися завдяки удару Джона Обі Мікела. Перемогу південноамериканській збірній приніс Дієго Форлан, який забив гол на 52-й хвилині.

Після двох ігор збірна Іспанії з шістьма очками лідирує в групі. У Нігерії та Уругваю по три очки, але африканська команда знаходиться вище в турнірній таблиці за рахунок додаткових показників. Збірна Таїті очок поки не набрала, проте зберігає теоретичні шанси на вихід у півфінал.

23 червня о заключному турі групового турніру Іспанія зустрінеться з Нігерією, а Уругвай зіграє з Таїті. У півфінал Кубка конфедерацій вийдуть дві збірних.

Зараз ви читаєте новину «Кубок конфедерацій. Збірна Іспанії забила 10 м'ячів у ворота Таїті». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua