вівторок, 18 червня 2013 08:42

Кубок Конфедерацій. Гольова передача Ідейє допомогла Нігерії розгромити Таїті

Ідейє відзначився на Кубку Конфедерацій. Фото: footballnews.com.ua

У матчі футбольного Кубка конфедерацій між збірними Нігерії та Таїті було забито сім голів. Африканська команда виграла з рахунком 6:1. Гра пройшла в ніч на 18 червня в Белу-Орізонті.

У першому таймі нігерійці забили три голи у ворота суперника - відзначилися Ува Ечіджіле (на п'ятій хвилині) і двічі Ннамді Одуамаді (на 10-й і 26-й хвилинах). Зазначимо, що в епізоді з другим голом результативну передачу записав на свій рахунок київський динамівець Браун Ідейє.

Через 10 хвилин після початку другого тайму команда Таїті зусиллями Жонатана Тео зуміла скоротити різницю в рахунку, однак він же на 68-й хвилині забив гол у свої ворота. На 76-й хвилині Ечіджіле оформив дубль, а за 10 хвилин до фінального свистка третій гол у матчі забив Одуамаді.

Завдяки перемозі нігерійці очолили групу B, де також виступають Іспанія і Уругвай. Напередодні ці збірні провели зустріч, яка завершилася перемогою чемпіонів світу та Європи з рахунком 2:1.

У групі A виступають команди Бразилії, Мексики, Італії та Японії.

Зараз ви читаєте новину «Кубок Конфедерацій. Гольова передача Ідейє допомогла Нігерії розгромити Таїті». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua