субота, 03 жовтня 2020 20:31

"Копенгаген" забив найкумедніший автогол в історії Ліги Європи

Курйозний гол виявився єдиним у матчі. Фото EPA

Гравці данського "Копенгагена" забили неймовірний за своєю безглуздістю автогол у матчі Плей-оф Ліги Європи проти хорватської "Рієки".

На 20-ій хвилині гри за рахунку – 0:0 м'яч далеко від воріт отримав форвард хорватського клубу. Йому намагалися завадити три захисники данців і воротар. Здавалося, шансів у нападника ніяких.

І тут сталося несподіване: один із захисників "Рієки" не вчасно впав. На свою біду він звалився просто під ноги іншому захисникові. Хорват, що отримав несподіваний простір, вийшов сам на сам із голкіпером.

Він спробував перекинути м'яч через воротаря, але влучив у поперечку. І тут наспів третій захисник "Копенгагена", який незграбно відправив м'яч у власні ворота.

Гра так і завершилася із рахунком – 0:1 і "Рієка" вийшла до групового раунду Ліги Європи.

В третьому кваліфікаційному раунді "Рієка" обіграла ковалівський "Колос" із рахунком – 2:0. Тоді хорватам теж пощастило, коли на останній хвилині основного часу Євген Селезньов не влучив у ворота з одного метра.

Зараз ви читаєте новину «"Копенгаген" забив найкумедніший автогол в історії Ліги Європи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua