неділя, 22 квітня 2018 21:28

Коноплянка видав яскравий матч у чемпіонаті Німеччини - відео

Коноплянка заробив два бали за системою гол плюс пас

У неділю, 22 квітня, в матчі 31-го туру чемпіонату Німеччини "Шальке" Євгена Коноплянки зіграв унічию з "Кельном" (2:2), при цьому українець видав феєричний поєдинок.

В активі Коноплянки, який з'явився на полі з перших хвилин, результативна передача на Емболо в дебюті зустрічі і гол після виходу віч-на-віч з голкіпером.

На 64-й хвилині півзахисника збірної України замінив Набіль Бенталеб.

"Шальке" майже весь поєдинок лідирував, однак в останню 10-хвилинку не втримав перемогу.

"Кельн" - "Шальке" 2:2

Голи: Біттенкорт, 26, Ріссе, 83 - Емболо 4, Коноплянка 23

"Кельн": Хорн, Хайнц,Соренсен (Марох 32), Хьогер, Ріссе, Теродде, Хектор, Озкан (Козьєлло 63), Біттенкорт, Мере, Хандверкер (Кордоба 79)

"Шальке": Ферманн, Маккенні, Горецка, Ді Санто (Аріт 86), Коноплянка (НБенталеб 64), Стамбулі, Каліджиурі, Керер, Очіпка, Налдо, Бріл Емболо (Гвідо Бургшталлер 46)

До завершення Бундесліги залишилося три тури. Відрив "Шальке" від "Борусії" тепер становить всього два бали.

Зараз ви читаєте новину «Коноплянка видав яскравий матч у чемпіонаті Німеччини - відео». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua