субота, 25 листопада 2017 20:03

Коноплянка зіграв краще за Ярмоленка: "Боруссія" і "Шальке" забили на двох 8 м'ячів
9

"Шальке" здійснив камбек, програючи "Боруссії" 0: 4

Центральний матч 13-го туру німецької Бундесліги пройшов у Дортмунді, де "Боруссія" в рамках рурського дербі приймала "Шальке". Матч став справжнім трилером і завершився внічию, 4:4.

Господарі витримали стартовий натиск, після чого катком пройшлися по супернику, забивши 4 м'ячі за 10 хвилин. Спочатку Обамеянг замкнув простріл з правого флангу, влетівши в ворота разом із захисником. При цьому м'яч в останній момент торкнувся руки форварда, але рефері гол зарахував. Потім автоголом відзначився Стамбулі, після чого по черзі забивали Гетце і Геррейро.

Господарі, мабуть, зарано повірили в загальний успіх, за що поплатилися в другому таймі. Спершу Бюргшталлер в середині тайму відквитав один м'яч, а буквально через чотири хвилини Харит подарував "Шальке" надію. В кінці тайму Даніель Каліджурі класно розібрався у штрафному і відправив м'яч у "дев'ятку". А вже в доданий арбітром час Налдо майже без перешкод головою розстріляв ворота дортмундців. Закінчувала "Боруссія" в меншості: другу жовту картку, яка стала червоною, отримав у другому таймі Обамеянг.

У складі обох команд зі стартових секунд вийшли лідери збірної України Андрій Ярмоленко ("Боруссія") та Євген Коноплянка ( "Шальке"). Останній став співавтором другого і четвертого гола своєї команди. Ярмоленко був замінений на 69 хвилині.

Бундесліга. 13 тур

"Боруссія" (Дортмунд) - "Шальке" (Гельзенкірхен) - 4:4

Голи: Обамеянг, 16, Стамбулі, 18 (аг), Гетце, 20, Геррейро, 25 - Бюргшталлер, 61, Харит, 65, Даніель Каліджурі, 86, Налдо, 90+4

"Боруссія": Вайденфеллер - Папастатопулос, Шмельцер, Геррейро (запаскудили, 84), Топрак - Гетце, Шахін, Пулішіч, Вайгль, Ярмоленко (Бартра, 69) - Обамеянг.

"Шальке": Ральф Ферманн, Керер, Оципка, Налдо, Маккенна, Мейер, Коноплянка, Стамбулі, Даніель Каліджурі, Бюргшталлер, Ді Санто

У попередньому турі Євген Коноплянка зробив два голи, дозволивши "Шальке" випередити "Боруссію" у турнірній таблиці.

Зараз ви читаєте новину «Коноплянка зіграв краще за Ярмоленка: "Боруссія" і "Шальке" забили на двох 8 м'ячів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua