неділя, 19 листопада 2017 18:37

Коноплянка допоміг "Шальке" обіграти "Гамбург"

Коноплянка вперше з літа здійснив результативну дію за "Шальке". Фото: EPA

У 12-му турі німецької Бундесліги "Шальке" вдома приймав "Гамбург". Гра завершилася з рахунком 2:0 на користь господарів поля.

У складі "Шальке" зі стартових секунд вийшов півзахисник збірної України Євген Коноплянка. На 16-й хвилині матчу українець заробив пенальті, який реалізував Франко Ді Санто.

Це перша результативна дія українця за "Шальке" з літа. 19 серпня хавбек забив у матчі з "РБ Лейпциг" (2:0). А в другому таймі, на 78-й хвилині Євген став автором гольової передачі на Бюргшталлера, якому залишалося лише точно пробити в ближній кут. Що він і зробив.

На 87-й хвилині Євген Коноплянка був замінений на Шопфа.

Після цієї перемоги "Шальке" обійшов "Боруссію" Д і вийшов на друге місце в чемпіонаті Німеччини. Рурське дербі цих команд відбудеться в рамках наступного туру 25 листопада в 16.30 за київським часом. Текстовий онлайн - Gazeta.ua.

Раніше Андрій Ярмоленко забив за "Боруссію" в матчі з "Штутгартом", але його гол не зарахували.

Зараз ви читаєте новину «Коноплянка допоміг "Шальке" обіграти "Гамбург"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua