неділя, 10 лютого 2019 11:47

Коноплянка не реалізував гольовий момент - "Шальке" поступився "Баварії"

Коноплянка, ліворуч, провів весь матч за "Шальке". Фото: Twitter

У матчі 21 туру чемпіонату Німеччини українець Євген Коноплянка не зміг врятувати "Шальке" від поразки з "Баварією". Український вінгер відіграв увесь матч та став найкращим футболістом у складі своєї команди.

Коноплянка був активним і навіть сам для себе створив гольовий момент. Який, щоправда, не реалізував. На той момент мюнхенці уже вигравали 2:1. Спершу Брума вибив м'яч з-під ніг Левандовскі, але той від оборонця застрибав у ворота.

Гості зуміли відновити паритет. Кутучу втік від оборонців і чітко розібрався в епізоді. Та ледь не у наступній атаці Роберт Левандовскі залишився перед воротами суперника і безжально розстріляв голкіпера.

Вже по перерві Серж Гнабрі поставив крапку – 3:1 на користь "Баварії", інформує 24tv.ua.

За оцінкою ефективності гри, згідно з рейтингом InStat Index, українець став найкориснішим футболістом "Шальке" – 303 бали. При цьому що Коноплянка він набрав найменше техніко-тактичних дій серед всіх гравців, які провели на полі 90 хвилин. В активі Євгена виявилося 47 дій при браку у 20%. Та варто додати, що гельзенкірхенці чотири рази пробивали у площину воріт суперників, і два з цих ударів завдав саме Коноплянка.

Баварія – Шальке 3:1

Голи: Брума, 12 (аг), Левандовскі, 27, Гнабрі, 57 – Кутуджу, 25

Після 21 туру "Шальке" посідає 13 місце в бундеслізі, маючи в активі 22 очки.

Зараз ви читаєте новину «Коноплянка не реалізував гольовий момент - "Шальке" поступився "Баварії"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua