понеділок, 26 жовтня 2020 10:50

Команда Малиновського зазнала другої поразки поспіль у Серії А

Руслан Малиновський грає за "Аталанту" із літа 2019 року. Фото: atalanta.it

У 5-му турі італійської Серії А "Аталанта" в домашньому матчі поступилася "Сампдорії" – 1:3.

Гості забили вже на 13-й хвилині зустрічі – відзначився 37-річний Фабіо Квальярелла. Фабіо міг зробити дубль, проте в кінці тайму не зумів з "позначки" переграти Марко Спортьєлло.

Після перерви "бергамаски" пропустили знову – навіс замкнув Мортен Торсбі. "Аталанта" змогла відквитати один м'яч, але в компенсований час гості повернули перевагу в 2 голи – забив Якуб Янкто.

Українець Руслан Малиновський вийшов на поле на 63-й хвилині, змінивши Даніеле Де Роона. За отриманий ігровий час хавбек відзначився лише жовтою карткою.

Поразка від "Сампдорії" стала другою для "Аталанти" у чемпіонаті Італії поспіль. У попередньому турі команда Малиновського програла "Наполі".

"Аталанта" знаходиться на 2-му місці у Серії А. Залишилася на 3-му місці. У наступному турі "бергамаски" 31 жовтня зіграють з "Кротоне".

Зараз ви читаєте новину «Команда Малиновського зазнала другої поразки поспіль у Серії А». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua