вівторок, 19 травня 2020 11:09

Колишня команда Скрипника зазнала розгромної поразки в Бундеслізі

Віктор Скрипник був гравцем та тренером "Вердера", а із літа 2019 року очолює "Зорю". Фото: ФК "Зоря"

У 26-му турі німецької Бундесліги леверкузенський "Баєр" розгромив у гостях бременський "Вердер" - 4:1.

Протягом 5 хвилин в першому таймі дубль записав на свій рахунок форвард "фармацевтів" Кай Гаверц. Господарі відповіли голом чеського захисника Гебре Селассіє.

У другому таймі "Баєр" довів рахунок до розгромного. По голу забили Мітчелл-Елі Вайзер і Керан Демірбей.

В сезонах 2014/16 Віктор Скрипник був головним тренером "Вердера". Також в період кар'єри футболіста Скрипник захищав кольори "Вердера" протягом 8 років.

Після перемоги "Баєр" набрав 50 очок і піднявся на 5-ту сходинку в турнірній таблиці чемпіонату Німеччини. "Вердер" опустився в зону стикових матчів за право залишитися в Бундеслізі наступного сезону.

Зараз ви читаєте новину «Колишня команда Скрипника зазнала розгромної поразки в Бундеслізі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua