середа, 06 листопада 2019 12:26

Колишній зірковий форвард "Динамо" гратиме за аматорський клуб

Колишній зірковий форвард "Динамо" гратиме за аматорський клуб
Ісмаель Бангура провів в Києві два сезони. Фото: з відкритих джерел

Ісмаель Бангура знайшов собі нову команду. Колишній форвард "Динамо" гратиме за аматорський клуб "Мюлуз" із Франції, повідомляє "Футбол 24".

Останнім клубом гвінейського форварда став "Аль-Раєд", із яким завершився контракт у липні 2019-го. Також Бангура захищав кольори "Ренна","Наната" "Аль-Насра" та "Умм-Салаль".

Новий клуб гвінейця "Мюлуз" виступає у четвертому за силою футбольному дивізіоні Франції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ребров назвав ключового гравця під час роботи в "Динамо"

Ісмаель Бангура виступав за "Динамо" у 2007-2009-х, провівши 68 матчів і відзначившись 37 забитими м'ячами. За цей час став чемпіоном України.

Зараз ви читаєте новину «Колишній зірковий форвард "Динамо" гратиме за аматорський клуб». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 4166
Голосування Чи підтримуєте те, що українські спортсмени зі зброєю захищають нашу країну від вторгнення РФ?
  • Так. Це - громадянський обов'язок, а частина з них ще й представляє клуби ЗСУ
  • Не зовсім. Вони мають прославляти Україну на спортивних аренах і закликати світ підтримувати нашу країну
  • Усі методи хороші. Головне - не бути псевдопатріотами, як Тимощук
Переглянути