неділя, 24 вересня 2017 19:30

Колишній футболіст "Динамо" вперше зіграв весь матч за бельгійський клуб

Роман Яремчук обійшовся "Генту" у 2 млн євро

Український форвард "Гента" Роман Яремчук вперше вийшов в основному складі своєї команди. Клуб з Гента поступився в 8-му турі чемпіонату Бельгії "Зульте Варегем" (0:1).

21-річний українець провів на полі всі 90 хвилин, був досить активним і мав моменти, щоб відзначитися, проте в підсумку зробити цього не зміг.

Раніше Яремчук двічі виходив у чемпіонаті Бельгії на заміну, отримавши сумарно близько 5 ігрових хвилин у цих поєдинках.

Перемогу "Зульте Варегем" приніс точний удар, який ще на 3-й хвилині матчу завдав Іван Шапоньіч.

"Гент" після поразки відкотився на 13-е місце в турнірній таблиці, маючи в активі лише 6 очок.

В "Гент" Роман Яремчук перебрався влітку нинішнього року з "Динамо". За неофіційною інформацією бельгійцям футболіст обійшовся у 2 мільйони євро.

Зараз ви читаєте новину «Колишній футболіст "Динамо" вперше зіграв весь матч за бельгійський клуб». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua