пʼятниця, 04 вересня 2009 16:25

Київський "Сокіл" стартував у білоруському чемпіонаті з поразки

Київський "Сокіл" програв стартовий матч білоруського чемпіонату з хокею могильовскому "Хімволокну".

Кияни гостьовою поразкою з рахунком 4:1 відзначив своє повернення в білоруський чемпіонат. Повністю проваливши перший період, надалі українці вирівняли гру, але фору в три шайби відіграти не змогли.

Кияни знов, як і в декількох матчах міжсезоння, порушили правила в самому дебюті матчу, чим могильовці тут же скористалися. В середині періоду "Хімволокно" відзначилося ще двома голами, що вилилося в розгроми 0:3 до першої перерви.

У другій двадцятихвилинці наставник киян перетасував склад - у зв"язку з короткою лавкою запасних в атаку довелося відрядити захисників Срюбко (замість видаленого Цируля) і Алексюка (замість Олецкого, який сів на лавку). Це принесло перший успіх, який, втім, розвинути так і не вдалося. Два періоди завершилися внічию - 1:1 і 0:0, але це стало лише слабкою втіхою першого негативного результату сезону.

Ліга.net

Зараз ви читаєте новину «Київський "Сокіл" стартував у білоруському чемпіонаті з поразки». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua