четвер, 21 серпня 2008 16:41

Китайці виграли сьоме золото в стрибках у воду

Китаянка  Жулінь Чень стала олімпійською чемпіонкою зі стрибків у воду з десятиметрової вишки. Це золото стало для збірної Китаю сьомим в олімпійському турнірі зі стрибків у воду, і поки китайці здобули перемоги у всіх дисциплінах.

Жулінь Чень лідирувала впродовж більшої частини турніру, але в передостанній (п"ятій) спробі канадська спортсменка Емілі Хейманс отримала оцінку 95,20 балу. За останній стрибок канадка отримала 88 балів рівно. Проте Жулінь Чень виконала останній стрибок на 100,3 балу і зайняла перше місце.

Китаянка завершила змагання з результатом 447,70 балу, а Хейманс набрала 437,05 очка. Бронзову медаль виграла ще одна представниця Китаю Сінь Ван (429,90 балу).

Українські спортсменки у фінал не потрапили.

Лента.Ру

Зараз ви читаєте новину «Китайці виграли сьоме золото в стрибках у воду». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua