субота, 12 грудня 2009 15:13

Київський "Арсенал" впевнено обіграв "Чорноморець"

Столичний "Арсенал" впевнено обіграв одеський "Чорноморець" із рахунком 2:0.

Перший м"яч у ворота одеситів забив на 17-й хвилині Йонуц Мазілу. Подвоїти рахунок на 38-й хвилині матчу вдалося Андрію Воробею.

Перемога "Арсенала" стала першою з 1 листопада. Востаннє "каноніри" перегравали "Іллічівець" (2:1).

У Луганську "Зоря" здобула три очки в матчі проти "Оболоні". Поєдинок завершився з рахунком 2:0. У складі господарів відзначилися Лазарович (37) та Шевчук (49).

"Арсенал" – "Чорноморець" – 2:0 (2:0)

Голи: Мазілу 17, Воробей 38

"Арсенал": Погорілий, Шершун, Матюхін, Закарлюка (Заваров 85), Мазілу (Жоземар 85), Романчук, Воробей, Єщенко (Гусєв 87), Симоненко, Грицай, Данилов

"Чорноморець": Руденко, Федорів, Бідненко, Шандрук, Бондаренко (Діденко 78), Левига (Пінеда 73), Балашов, Ребенок, Мельник, Бабич, Мельо

Попередження: Романчук 41, Погорілий 45 – Бондаренко 27, Бідненко 44

"Зоря" - "Оболонь" 2:0

Голи: Лазарович, 37, Шевчук, 49

"Зоря": Комарицький, Городов, Омоко, Курилов, Мелікян, Скоба, Мілько, Каменюка, Шевчук (Волков, 79), Антонов (Малий, 88), Лазарович (Грінченко, 90 +2)

"Оболонь": Бойко, Конюшенко (Мірошниченко, 44), Лень, Рожок (Рябий, 65), Валеєв, Васильєв, Морозюк, Воронков, Лозинський, Кіцута, Куценко