середа, 30 січня 2013 12:54

КХЛ. "Донбас" на виїзді закинув "Амуру" чотири шайби

"Донбас" виявився майстром на "амурні" справи. Фото: hcdonbass.com

У заключному виїзному матчі регулярного чемпіонату КХЛ "Донбас" обіграв в Хабаровську "Амур"

У першому періоді господарі закинули шайбу в більшості, однак у кінцівці ігрового відрізка пропустили двічі.

У другому періоді Ренді Робітайл в меншості збільшив перевагу в рахунку "Донбасу", а на 49-й хвилині зустрічі Туомас Кііскінен встановив остаточний рахунок у поєдинку.

Після цієї перемоги донецький клуб з 68-ма очками продовжує займати восьме місце в турнірній таблиці Західної конференції.

"Амур" - "Донбас" - 1:4 (1:2, 0:1, 0:1)

Шайби: 8:54 Ожиганов (Ліндгрен, Тарасов - більш.) - 1:0, 16:22 Недорост - 1:1, 16:44 Перетягін (Віртанен) - 1:2, 34:08 Робітайл (меньш.) - 1 : 3, 48:53 Кііскінен (Недорост, Дадонов) - 1:4

Воротарі: Кузнєцов - Лацо

Кидки: 39 - 20

Штраф: 10 - 12

Зараз ви читаєте новину «КХЛ. "Донбас" на виїзді закинув "Амуру" чотири шайби». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua