понеділок, 21 січня 2013 08:21

"Локомотив" забив "Донбасу" на гол більше

"Донбас" вдруге в сезоні програв "Локомотиву" ФОТО: hcdonbass.com

Вдруге у поточному сезоні ХК "Донбас" поступився "Локомотиву" всього однією шайбою.

Глядачі, які заповнили вщерть трибуни арени "Дружба", вже у першому періоді побачили п'ять закинутих шайб. Донеччани відкрили рахунок на першій хвилині поєдинку після наполегливих дій Вацлава Недороста, проте Апальков і Флад вже до сьомої хвилини вивели гостей вперед. Зусиллями Сергія Варламова і Дениса Кочеткова паритет було відновлено, але друге вилучення у складі "Донбасу" знову обернулося неприємностями.

"Локомотив" реалізував дві з двох чисельних переваг, при цьому в одному з епізодів за донеччан зіграла стійка воріт. Останні 30 секунд гостям довелося оборонятися вчотирьох, але до першої перерви рахунок не змінився.

Півтори хвилини "залишку" більшості донеччанами використані не були, втім і "залізничники", маючи на гравця більше, діяли вже не настільки вдало, як у першій двадцятихвилинці. Ближче до екватора періоду Ренді Робітайлу вдалося зрівняти рахунок, а через кілька хвилин Сергій Варламов з близької відстані влучив у штангу і, здавалося, черговий гол у ворота гостей назріває. Однак прикра помилка в обороні дозволила "Локомотиву" відправитися на чергову перерву, ведучи в рахунку.

Наприкінці третього періоду донеччани двічі отримували шанс виправити рахунок на табло, але гра в більшості у підопічних Юліуса Шуплера зовсім не задалася. У підсумку, вдруге в поточному сезоні ХК "Донбас" поступився "Локомотиву" всього в одну шайбу.

"Донбас" (Донецьк) - "Локомотив" (Ярославль) - 3:4 (2:3, 1:1, 0:0)

Шайби: 1:0. Недорост (Дадонов, Кііскінен) - 00:47, 1:1. Апальков (Калюжний, Флад) - 5:47-біл., 1:2. Кручинін (Плотніков) - 06:36, 2:2. Кочетков (Подхрадскі, Варламов) - 07:10, 2:3. Кронвалл (Апальков) - 14:02-біл., 3:3. Робітайл (Кашпар, Кагарлицький) - 29:26, 3:4. Плотніков (Аверін) - 38:31

"Донбас": Холт. Вілсон-Подхрадскі, Дадонов-Недорост-Кііскінен. Терещенко-Бартуліс, Кагарлицький-Робітайл-Кашпар. Перетягін-Коларж, Кочетков-Віртанен-Варламов. Нікіфоров-Доніка-Петтерссон

Зараз ви читаєте новину «"Локомотив" забив "Донбасу" на гол більше». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua