субота, 06 жовтня 2012 15:48

"Карпати" у меншості програли "Зорі"

Мартін Богатінов залишив "Карпати" у меншості на 52-й хвилині ФОТО: ru.wikipedia.org

Луганська "Зоря" вдома виграла у львівських "Карпат" з рахунком 2:1 в матчі 11-го туру української прем'єр-ліги.

Всі голи в цій зустрічі були забиті в другому таймі. На 52-й хвилині поєдинку Ідахор замикав атаку "Зорі" і був збитий голкіпером "Карпат" Богатіновим, якому рефері показав червону картку. Пенальті чітко реалізував Галюза, який вивів "Зорю" вперед у рахунку.

Через три хвилини "Карпати" відігралися: Лукас вивів на ударну позицію Ощипка, який підключився до атаки, і той точним ударом не залишив шансів воротареві "Зорі" Постранському.

Переможний гол "Зорі" на 68-й хвилині матчу забив Худзік. Даніло віддав точну передачу на хід Галюзі, той з правого краю воротарського майданчика прострілив у центр, де Худзіку ніхто не завадив переправити м'яч у ворота.