неділя, 18 листопада 2012 19:46

"Карпати" перемогли "Волинь" у Львові

Лукас Перес відзначився на 30-й секунді матчу ФОТО: donbass.ua

16-й тур чемпіонату України завершився у Львові матчем "Карпати" - "Волинь". Команда Миколи Костова завдала лучанам поразку - 2:0. Причому перший гол львів'яни забили вже на 30-й секунді матчу - відзначився бразилець Лукас, повідомляє "Чемпионат.com".

У середині другого тайму "Карпатам" вдалася ще одна гольова атака. На 65 хвилині чудовий прохід вдався Ксьонзу, після якого Кенія прийняв м'яч, обіграв захисника і точно пробив у дальній верхній кут - 2:0.

Після цієї гри "Карпати" набрали 16 очок і на п'ять очок відірвалися від "Говерли", яка займає 15-те місце.

Чемпіонат України

Прем'єр-ліга

Карпати - Волинь 2:0 (1:0, 1:0)

Голи: 1:0 - 1 Перес, 2:0 - 65 Кенія.

Карпати - Богатінов, Пластун, Балажиц, Ощипко, Ксьонз, Даушвілі, Худоб'як, Кополовець (Голодюк, 61), Кенія (Ткачук, 87), Перес, Гладкий (Касьян, 81).

Волинь - Литовченко, Насонов (Бабир, 46), Шандрук, Шиков, Стевіч, Пилипчук, Бікфалві, Ілієв, Занєв, Савич (Павлов, 77), Овонікоко (Суботіч, 63).

Попередження: Шиков (23), Ксьонз (35), Ілієв (43), Савич (52), Занєв (58), Балажиц (70).

Зараз ви читаєте новину «"Карпати" перемогли "Волинь" у Львові». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua