неділя, 11 листопада 2012 23:15

Дубль Крістальдо приніс "Металісту" виїзну перемогу над "Карпатами"

Крістальдо помстився "Карпатам" за виліт з Кубка України. Фото: time-football.com

Харківський "Металіст" в рамках 15-го туру української Прем'єр-ліги приймав львівські "Карпати" і досяг перемоги з рахунком 2:1.

Команда Мирона Маркевича зуміла взяти реванш у львів'ян за поразку у Кубку України завдяки двом влучним ударам аргентинського нападника Джонатана Крістальдо.

На 40-й хвилині Тайсон уникнув офсайду на правому фланзі атаки, прострілив у центр, звідки Крістальдо ударом в упор пробив Богатінова. На 55-й хвилині Тайсон, Шав'єр і Марлос розіграли комбінацію, вирячивши м'яч під удар Крістальдо, а аргентинець потужним пострілом з 18 метрів пробив у ближній кут воріт "Карпат".

На 69-й хвилині "Карпатам" вдалося відіграти один м'яч. Ксьонз виконав тривалий рейд до штрафного майданчика "Металіста", увінчавши його передачею на хід Кополовцю, який точним ударом не залишив шансів Горяїнову.

Чемпіонат України

Прем'єр-ліга. 15-й тур

Металіст (Харків) - Карпати (Львів) - 2:1

Голи: Крістальдо, 40 (1:0); Крістальдо, 54 (2:0); Кополовець, 69 (2:1).

Попередження: Пшеничних, 6; Бланко, 80; Торрес, 85 - Мілошевіч, 18; Кенія, 25; Кополовець, 71; Балажіц, 77; Ткачук, 90 +2.

Вилучення: немає - Штіліч, 90 +4.

Зараз ви читаєте новину «Дубль Крістальдо приніс "Металісту" виїзну перемогу над "Карпатами"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua