вівторок, 08 травня 2007 09:47

Канадці та росіяни перемагають американців і шведів

У матчі групи "F" кваліфікаційного раунду Чемпіонату світу збірна Канади обіграла команду США з рахунком 6:3 (4:0, 1:2, 1:1), повідомляє championat.ru.

Вже в першому періоді "Кленові листки" просто "вбили" всю інтригу матчу. На восьмій секунді у ворота американців залітає перша шайба, а на другій хвилині - друга. До кінця періоду Джон Грем виймає з своєї сітки ще дві шайби - 4:0.

В середині другої двадцятихвилинки США одну шайбу відіграє, але Метью Ломбарді робить дубль і збільшує перевагу канадців до чотирьох шайб. Проте американцям в тому ж періоді знову вдається скоротити відставання - 5:2. У третьому періоді Метью Ломбарді робить хет-трик - 6:2, а Пол Штястни ще один дубль, і встановлює остаточний рахунок - 6:3.

Швеція - Росія - 2:4 (1:1, 1:1, 0:2)

Російська збірна виявилася єдиною командою, що не втратила в групових турнірах жодного очка. У плей-офф росіяни вийшли з першого місця в групі і тепер зіграють з чехами.