вівторок, 06 березня 2018 20:11

Як ПСЖ чинив опір на "Сантьяго Бернабеу"

ПСЖ або "Реал": залишиться хтось один. Фото: google.com.ua

Сьогодні в Парижі місцевий ПСЖ і мадридський "Реал" визначать, кому дістанеться путівка до чвертьфіналу нинішнього розіграшу Ліги чемпіонів. Матч на стадіоні "Парк де Пренс" розпочнеться о 21:45 за київським часом.

Це буде друга, вирішальна зустріч грізних суперників. Перша відбулася на "Сантьяго Бернабеу" 14 лютого і завершилася великою перемогою Кріштіану Роналду і компанії з рахунком 3:1.

Гості забили першими, на 33-й хвилині відзначився Рабьо. Однак "вершкові" ще до перерви змогли відновити рівновагу - точним ударом з пенальті відзначився Роналду. Лідер "Реала" оформив дубль на 83-й хвилині, а ще через три хвилини остаточний підсумок встановив Марсело. В обох випадках джокером-асистентом мадридців став Марко Асенсіо.

"Реал" є чинним переможцем Ліги чемпіонів. У торішньому фіналі мадридці з рахунком 4:1 обіграли італійський "Ювентус".

Зараз ви читаєте новину «Як ПСЖ чинив опір на "Сантьяго Бернабеу"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua