понеділок, 24 лютого 2020 13:31

"Хотів, щоб дебют був грандіозним" - чемпіон Європи з греко-римської боротьби Новіков

Семен Новіков завоював титул чемпіона Європи із греко-римської боротьби.. Фото: unitedworldwrestling.org

11 лютого 2020-го Семен Новіков подарував українським вболівальникам привід для радості й гордості – завоював "золото" чемпіонату Європи з греко-римської боротьби, що відбувся в Римі.

У фіналі українець впевнено переміг чемпіона Європи-2017, бронзового призера Європейських ігор-2019 і володаря трьох медалей чемпіонату світу угорця Віктора Льорінца.

"Я був чинним чемпіоном світу до 23 років. Лише хотів, щоб дебют на чемпіонаті Європи серед дорослих був грандіозним. Так і сталося. Я їхав перемагати.

У півфіналі я програвав, але в останній момент вирвав перемогу. Це неймовірна радість. Звичайно, це небезпечно, не треба так робити. Коли виграв у фіналі, не було таких емоцій, як коли вирвав непросту перемогу в півфіналі. Я не знав, які очки дали судді, але почув крики вболівальників, зрозумів, що перемога моя, і навіть сам закричав від радості", - сказав Новіков в інтерв'ю mixsport.pro.

Семен Новіков — український борець з греко-римської боротьби. Чемпіон світу у категорії Ю-23 і срібний призер чемпіонату Європи Ю-23.

Зараз ви читаєте новину «"Хотів, щоб дебют був грандіозним" - чемпіон Європи з греко-римської боротьби Новіков». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua