понеділок, 04 січня 2016 19:45

Хокей. Росія - США - 2:1

worldjunior2016.com

Вітання всім любителям хокею! Сьогодні визначаться фіналісти Молодіжного чемпіонату світу. Зовсім скоро розпочнеться поєдинок між командами Росії та США.

Принциповість протистояння веде свій відлік з 1980-го року. Тоді американські студенти на домашній Олімпіаді у Лейк-Плейсіді обіграли Радянський Союз - 4:3, який був представлений найсильнішими гравцями. Той поєдинок має лаконічну і часто вживану назву - "Диво на льоду". Для США та перемога означала виграш золотих медалей.

Напередодні сьогоднішньої зустрічі наставник американців Рон Вілсон максимально підняв градус протистояння.

"Зараз є деякі проблеми у стосунках між двома країнами, і ми, ймовірно, постараємося зосередитися на цьому перед грою, обговорити відмінності двох країн.

Не те, щоб ми хочемо витягти з-за цього щось конкретне, але потрібно зрозуміти, чому ми відрізняємося один від одного. Ми знаходимося в стані, чомусь схожому на холодну війну, і тому ми максимально сконцентровані на тому, що покажемо сьогодні на льоду", - зазначив 60-річний коуч.

Російські вболівальники відреагували миттєво:

bronza: "Он, наверное, родственник сенатора Маккейна, такой же прибабахнутый на всю голову".

Dundee: "Жаль Турция в хоккей не играет)) А вообще, матч будет классным. США конечно сильны, но играть с ними можно. Удачи нашим. Всё решится на льду!"

Українські любителі хокею теж очікують цікавого протистояння, а роль фаворита півфіналу відводять американцям.

Vladimirs: "США вынесли чехов 7:0. Чехи равны по силам России. С датчанами Россия играла только в третьем периоде, но если она удержит кобинационных силовых американцев два периода, то третий пережмёт по физухе. Матч будет интересным".

Додамо, що першим фіналістом чемпіонату світу стала Фінляндія. Господарі турніру переграли Швецію з рахунком 2:1.

Молодіжний чемпіонат світу

Півфінал

Росія U-20 - США U-20

1-й період

Починаємо!

20 Матч розпочнуть воротарі Ілля Самсонов та Алекс Недельковіч.

16 Росіяни грають у більшості. Карло покарали за підніжку Світлакову

15 Команди грають у рівних скаладах

Пауза у матчі. На старті матчу росіяни мали два потенційно гольових моменти, але не змогли ними скористатися. Збірна США добре трималася, граючи в меншості

11 Збірні обмінялися небезпечними ударами. Поки гра рівна

10 ГООООООЛ! Крістіан Дворак відкриває рахунок у матчі. Це третя шайба нападника на турнірі

9 Самсонов врятував ворота від другого голу. Хічкоку не вдалося переграти воротаря росіян

8 Недельковіч зрегував на кидок Свєчнікова

6 Ненадійна гра росіян у захисті компенсувається проблемами з точністю в американців

5 Дві хвилини росіяни гратимуть у більшості. Двох американців посадили на лаву штрафників.

3 Троє американців вистояли проти п´яти росіян. Дуже надійно зіграв воротар збірної США

2 Команди в рівних складах

1 Перший період за американцями - 1:0.

ПЕРЕРВА

2-й період

20 Продовжуємо матч

18 Гра нагадує сценарій першого періоду. Американці створюють моменти, а Самсонов виручає

16 Всього один удар у площину воріт збірної США. Росіяни менш активні, ніж у першій частині матчу

13 Росіяни грають у більшості

11 Американці не без труднощів вистояли, дві хвилини граючи у меншості через покарання Соні Мілано. Росіяни обстукали ворота, але забити шайбу їм не вдалося

5 ГОЛ! Росіяни зрівнюють рахунок. Шайба на рахунку Красковського. Недельковіч впорався з ударом, але після серії добивань росіяни таки домоглися свого.

2 ГОЛ! Збірна Росії вийшла вперед. Автор другої шайби - Єгор Коркшов. Нападник пройшов з правого краю і кинув у ближній кут.

1 Вилучення у Росії. Третій період американці розпочнуть у більшості. Вперше у матчі вони матимуть кількісну перевагу

ПЕРЕРВА

3-й період

20 Росіяни вийшли на лід з перевагаю в рахунку, але у меншості. В США є більше хвилини переваги

18 Команди грають у рівних складах

16 Тепер США отримає дві хвилини гри у більшості. Росіян покарали за зайвого гравця на льоду

15 Веренскі пробачив збірну Росії

11 Статистика кидків у третьому періоді - 13 на 8 на користь американців

5 Американці щосили намагаються врятуватися. Більшість часу проводять у зоні суперника, але росіяни тримаються і при першій нагоді вибігають в контратаку.

3 Вайт пробив поруч зі штангою. Американці стараються, але їм бракує швидкості. Фізично росіяни виглядають солідніше.

2 Тайм-аут взяла збірна США

1 Американці пішли на ризик і зняли з гри воротаря

Росіяни вистояли і вийшли у фінал чемпіонату світу. Титул чемпіона розіграють між собою росіяни і господарі турніру - збірна Фінляндії. Матч відбудеться 5 січня і почнеться о 20.30 за Києвом. Ми інформуватимемо вас про його хід.

Зараз ви читаєте новину «Хокей. Росія - США - 2:1». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua