субота, 19 грудня 2015 16:50

Хіддінк очолив "Челсі" - офіційно

Хіддінк очолив "Челсі" - офіційно
"Я радий повернутися на "Стемфорд Брідж" — Гус Хіддінк

"Челсі" офіційно оголосив про призначення головним тренером Гуса Хіддінка.

Голландець керуватиме командою до закінчення сезону.

"Я радий повернутися на "Стемфорд Брідж". "Челсі" - один з найбільших клубів світу.

Але зараз команда перебуває не в тому положенні, в якому повинна бути. У кожному разі я впевнений, що ми зможемо повернути протягом сезону в інший бік.

З нетерпінням чекаю початку роботи з гравцями і співробітниками цього чудового клубу, а в особливості відновлення прекрасних взаємин з його вболівальниками", - сказав Хіддінк.

Голландець вже працював з "Челсі" в 2009 році, в тому сезоні команді вдалося завоювати Кубок Англії.

Зараз ви читаєте новину «Хіддінк очолив "Челсі" - офіційно». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 4166
Голосування Чи підтримуєте те, що українські спортсмени зі зброєю захищають нашу країну від вторгнення РФ?
  • Так. Це - громадянський обов'язок, а частина з них ще й представляє клуби ЗСУ
  • Не зовсім. Вони мають прославляти Україну на спортивних аренах і закликати світ підтримувати нашу країну
  • Усі методи хороші. Головне - не бути псевдопатріотами, як Тимощук
Переглянути