середа, 22 червня 2022 18:06

Харлан і команда шаблісток виграли "бронзу" чемпіонату Європи

Українські шаблістки здобули "бронзу" чемпіонату Європи з фехтування. Фото: FIE

Українські фехтувальники здобули четверту нагороду на чемпіонаті Європи 2022 року в Туреччині.

Бронзові медалі на рахунку жіночої команди шаблісток у складі Юлії Бакастової, Ольги Харлан, Олени Кравацької та Олени Вороніної.

В 1/8 фіналу українки здолали Польщу 45:37, а у чвертьфіналі - Грецію 45:35.

У півфіналі у впертій боротьбі наша команда поступилася Франції - 43:45.

"Бронзовий" поєдинок проти Угорщини завершився на користь команди України - 45:41.

Чоловіча команда шпажистів посіла шосте місце.

В індивідуальному турнірі Ольга Харлан зупинилася в чвертьфіналі, прикро програвши 14:15 представниці Азербайджану.

Востаннє в команді українські шаблістки здобували нагороди 2018 року, коли піднялися на друге місце п'єдесталу.

Українські шпажистки завоювали "бронзу" чемпіонату Європи, а Влада Харькова стала чемпіонкою в індивідуальній першості.

Чоловіча збірна України здобула "срібло" у фехтуванні на шаблях.

Чемпіонат Європи 2022 року в турецькій Анталії завершився.

Зараз ви читаєте новину «Харлан і команда шаблісток виграли "бронзу" чемпіонату Європи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua