вівторок, 21 червня 2022 19:05

Українські шпажистки завоювали "бронзу" чемпіонату Європи

Жіноча команда України завоювала "бронзу" чемпіонату Європи з фехтування на шпагах. Фото: НФФУ

Жіноча збірна України здобула бронзові медалі чемпіонату Європи з фехтування на шпагах.

У вівторок, 21 червня, нагороди завоювали Яна Шемякіна, Влада Харькова, Юлія Свистіль та Інна Бровко.

Українки на старті командного турніру перемогли команди Румунії (45:37) і Польщі (43:42).

У півфіналі наші спортсменки поступилися французькій команді - 36:45.

А у "бронзовому" поєдинку здолали представниць Швейцарії - 45:42.

Чоловіча збірна України з фехтування на рапірах стала п'ятою.

Востаннє на чемпіонатах Європи українські шпажистки здобували нагороди в командних змаганнях 2005 року. Тоді також була "бронза".

Як і 17 років тому, бронзовою призеркою стала Яна Шемякіна.

Влада Харькова виграла чемпіонат Європи з фехтування.

Чемпіонат Європи 2022 року триває в турецькій Анталії. Фехтувальники розіграють 12 комплектів нагород упродовж шести днів.

Зараз ви читаєте новину «Українські шпажистки завоювали "бронзу" чемпіонату Європи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua