вівторок, 12 червня 2012 18:53

Греція-Чехія - 1:2

Добрий вечір, шановні любителі футболу. Другий тур відбіркового турніру Євро-2012 стартує з поєдинку збірних Греції та Чехії - команд, які на старті не дорахувалися дорогоцінних балів. Тільки якщо греки в поєдинку з поляками зуміли хоч якось переламати несприятливий для себе сценарій і навіть були близькі до перемоги, то чехам від Росії дісталося сповна. У будь-якому випадку перемога для збереження реальних шансів на чвертьфінал потрібна як одним, так і іншим. А значить, сміємо сподіватися, що на поле вроцлавського стадіону буде безкомпромісна боротьба.

Пару хвилин і команди вийдуть на поле.

Ось уже й вийшли. Звучать по черзі гімни Чехії та Греції.

Склади команд:

Греція: Халкіас, Пападопулас, Торосідіс, Манніатіс, Холебас, Карагуніс, Фотакіс, Фортуніс, Самарас, Салпінгідіс

Чехія: Чех, Кадлец, Гебреселассі, Сівок, Лімберскі, Піларж, Росіцкі, Плашил, Хюбшман, Йірачек, Барош

Гра почалася

3-ГООООООООООЛ! Ось це початок, Йірачек після розрізної передачі вийшов на рандеву з Халдкіасом і влучно пробив у лівий від голкіпера кут воріт.

5-ГООООООООООЛ! Да що це з чехами сьогодні? Дві хвилини - і Піларж подвоїв перевагу своєї команди після передачі зправа Гебреселассі

Шоковані таким початком, греки поки що нічого не можуть створити біля воріт Чеха і чехів

20-Удар Піларжа з- за штрафного гарний, але не точний, м'яч пролетів поруч зі штангою

23-У греків вимушена заміна голкіпера, поки не зрозуміло, з якої причини. Халкіас залишає рамку воріт, замість нього виходить Сіфакіс

27-Росіцкі нагороджений гірчичником за небезпечну гру проти Карагуніса

29- Знову Росіцкі, але на цей раз він наніс гарматного удару метрів з 25-ти, але Сіфакіс перевів сферу на кутовий

34-Торосідіс отримує попередження. За жовтими картками рахунок 1:1

36-Тепер і Йерачіку жовта. Не дивно, жорсткої боротьби вистачає, ціна перемоги занадто висока. Як власне і поразки.

40-Греки нарешті забили, але лайнсмен перед цим запалив офсайд

Греки перепасовують м'яча, вболівальники свистом висловлюють невдоволення

Перший тайм закінчено

Розпочався другий тайм

У чехів заміна - замість Росіцкі на поле вийшов Коларж

Греки теж вирішили не відставати в плані замін - замість Фотакіса вийшов Гекас

51-ГОООООООЛ! Щось сталося із Петером Чехом, і він вирішив зробити подарунок Гекасу, не зумівши піймати м'яча після передачі у штрафний. Греку тільки й залишилося, що відправити сферу у порожні ворота. Вгадав наставник із заміною.

55-жовта картка Пападопулосу

61-Карагуніс небезпечно навісив у штрафний - Чех кулаком вибив м'яч в поле

64-заміна у чехів - поле залишає Барош, у гру вступає Пекхарт

66-Ще одна жовта картка в матчі - на цей раз Коларжу

71-Заміна у греків - гру залишає Фортуніс, замість нього виходить Мітроглу

Грати ще хвилин двадцять, а чехи судячи з усього більше думають про те, як втримати результат, ніж намагаються забити ще

Моментів і раніше немає, гра в основному в центрі поля

Матч завершено. Чехія реабілітувалася за розгром від росіян

Зараз ви читаєте новину «Греція-Чехія - 1:2». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua