неділя, 31 жовтня 2021 07:11

Гравець "Наполі" повторив гол "рукою Бога"

Легендарний Марадона забив рукою у чвертьфіналі Кубка світуФото: Sportx

Гравець "Наполі" U-16 на ім'я Дієго Панзоло повторив те, що свого часу за життя зробив його великий тезка Дієго Марадона. У матчі проти ровесників з "Роми" на останній хвилині юнак зрівняв рахунок у зустрічі, замкнувши рукою подачу з кутового.

Спроби гравців команди-суперника щось довести арбітрам зустрічі не принесли нічого, крім жовтої картки футболістові, який голосно обурювався.

На момент голу рахунок був 2:1 на користь римлян. В аналогічному стилі Дієго Марадона забив у чвертьфінальному матчі Кубка світу-1986 проти збірної Англії (2:1). Цей забитий м'яч прозвали рука Бога.

Зараз ви читаєте новину «Гравець "Наполі" повторив гол "рукою Бога"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua