пʼятниця, 08 жовтня 2021 21:43

Гра до вилучення: чому Франція розтрощила Україну

Руслан Нещерет має статус запасного воротаря "Динамо". Фото: ФК "Динамо"

У третьому турі відбору до молодіжного Євро-2023 збірна Франції розгромила Україну - 5:0.

Що потрібно знати про гру у Франції?

Без несподіванок від Ротаня. Наставник української "молодіжки" виставив той же склад, що грав у попередніх матчах проти Сербії та Вірменії.

Перевага Франції. Господарі володіли повною ігровою та територіальною перевагою. Команда Ротаня прагнула грати від оборони.

Вирішальне вилучення. Наприкінці першого тайму пряму червону карту отримав захисник українці Максим Таловеров. Відразу після цього господарі забили два м'ячі та перетворили другий тайм у формальність.

Збірна України розвалилася після пропущеного м'яча

Помилка Нещерета. Воротар "Динамо" неодноразово рятував свою команду, але помилився у випадку із першим голом. Після чого гра вже була зроблена.

Дубль Шеркі. Форвард "Ліона" забив двічі у другому таймі.

Закономірний розгром. Гра була до забитого м'яча. Французів підводила реалізація. Після забитого м'яча вони відчули впевненість в собі та спокійно розгромили суперника. За бажання господарів рахунок міг би бути ще більшим.

Збірна України займає друге місце у групі маючи у свому активі шість очок. Команда Руслана Ротаня на один пункт відстає від Франції. У наступному турі українська "молодіжка" зіграє зіграє у Запоріжжі проти Фермерських островів.

Зараз ви читаєте новину «Гра до вилучення: чому Франція розтрощила Україну». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua