неділя, 17 вересня 2017 21:11

Гольова передача Ярмоленка допомогла "Боруссії" розгромити "Кельн"

Ярмоленко зробив перший асист за "Боруссію". Фото: Footboom.com

Дотмундская "Боруссія" розгромила "Кельн". Матч завершився з рахунком 5:0 на користь господарів стадіону "Сігнал Ідуна Парк".

Почав розгром гостей вже на 2-й хвилині Філіп, а дебютним гольовим пасом в складі "Боруссії" відзначився лідер збірної України Андрій Ярмоленко.

Також дублем у складі господарів відзначився Обамеянг, ще один м'яч на рахунку Папастатопулоса. Ще один дубль на 69-й хвилині оформив Філіп.

Ярмоленка було замінено на 66-й хвилині, замість нього вийшов Пулішич.

У матчі Ліги чемпіонів проти "Тоттенхема" Андрій Ярмоленко відзначився дебютним м'ячем за "Боруссію".

Андрій Ярмоленко перейшов в "Боруссію" з "Динамо", підписавши з німецьким клубом контракт на 4 роки. Цей трансфер став найдорожчим в історії київського клубу.

Зараз ви читаєте новину «Гольова передача Ярмоленка допомогла "Боруссії" розгромити "Кельн"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua