понеділок, 23 квітня 2012 09:34

Голепад в Одесі, камбек "Арсенала", перемоги "Динамо" і "Шахтаря": результати 28-го туру УПЛ

Київське "Динамо" перемогло на виїзді в останньому матчі 28-го туру чемпіонату України з футболу серед клубів прем'єр-ліги луцьку "Волинь" (1:0) і, набравши 73 очки, продовжує займати друге місце у турнірній таблиці першості.

Чергові три очки "Динамо" набрало у чемпіонаті після влучного удару Андрія Шевченка (49-та хвилина).

Третя команда чемпіонату харківський "Металіст" зіграла у неділю внічию (3:3) з одеським "Чорноморцем". У "Металіста" м'ячі забили: Клейтон Хав'єр (26-та хвилина), Джонатан Крістальдо (27), Едмар (79). У "Чорноморця" дублем відзначився Іван Бобко (4, 67). Ще один раз у "моряків" з одинадцятиметрової позначки точно пробив Віталій Балашов (73).

Днем раніше лідер першості донецький "Шахтар" переміг сімферопольську "Таврію" - 3:1. У донеччан голами відзначилися Євген Селезньов (18, 70) та Ярослав Ракицький (61). У "Таврії" м'яч на 47-й хвилині забив Антон Шиндер, повідомляє Укрінформ.

Чемпіонат України

28-й тур

Ворскла - Зоря 2:2 (0:1, 2:1)

Голи: 0:1 - Ліпартія (8), 1:1 - Даллку (50), 1:2 - Ліпартія (55, пенальті), 2:2 - Селін (73, пенальті).

Арсенал К - Карпати 3:2 (0:1, 3:1)

Голи: 0:1 - Авелар (8), 0:2 - Гладкий (51), 1:2 - Шацьких (54), 2:2 - Шацьких (57, пенальті), 3:2 - Кобахідзе (82).

Вилучення: Авелар, 90 (Карпати).

Чорноморець - Металіст 3:3 (1:2, 2:1)

Голи: 1:0 - Бобко (4), 1:1 - Клейтон (26), 1:2 - Крістальдо (27), 2:2 - Бобко (67), 3:2 - Балашов (73, пенальті), 3 : 3 - Едмар (79).

Волинь - Динамо Київ 0:1 (0:1, 0:0)

Гол: 0:1 - Шевченко (45).

Іллічівець - Олександрія 2:0 (2:0, 0:0)

Голи: 1:0 - Кожанов (20), 2:0 - Фомін (38).

Вилучення: Фомін, 82 (Іллічівець).

Дніпро - Оболонь 2:2 (0:0, 2:2)

Голи: 0:1 - Баранець (54), 1:1 - Коноплянка (67), 2:1 - Коноплянка (78, пенальті), 2:2 - Гурський (90).

Вилучення: Матеуш, 15 (Дніпро).

Кривбас - Металург Донецьк 1:2 (0:0, 1:2)

Голи: 0:1 - Димитров (51, пенальті), 1:1 - Матіч (70), 1:2 - Петров (79, автогол).

Вилучення: Балич, 76 (Кривбас).

Шахтар - Таврія 3:1 (1:0, 2:1)

Голи: 1:0 - Селезньов (17), 1:1 - Шиндер (46), 2:1 - Ракицький (60), 3:1 - Селезньов (70).

Зараз ви читаєте новину «Голепад в Одесі, камбек "Арсенала", перемоги "Динамо" і "Шахтаря": результати 28-го туру УПЛ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua