субота, 21 квітня 2012 23:25

"Шахтар" переміг "Таврію", Селезньов відзначився дублем

Євген Селезньов забив два з трьох м'ячів гірників ФОТО: shakhtar.com

Донецький "Шахтар" продовжує боротьбу за чемпіонство в українській першості, здобувши домашню перемогу над "Таврією". Гра 28-го туру прем'єр-ліги на "Донбас Арені" завершилась з рахунком 3:1.

Господарям вдався швидкий гол у виконанні Євгена Селезньова, і перший тайм протистояння залишився за "гірниками". Відразу після перерви Антон Шиндер зрівняв рахунок, але відмінний удар Ярослава Ракицького з дальньої дистанції і другий гол Селезньова дозволили підопічним Мірчі Луческу обіграти сімферопольців і залишитися в чемпіонській гонці.

Україна. Прем'єр-ліга

28-й тур

Шахтар (Донецьк) - Таврія (Сімферополь) - 3:1

Голи: Селезньов, 17 (1:0); Шиндер, 47 (1:1); Ракицький, 60 (2:1); Селезньов, 70 (3:1).

"Шахтар": П'ятов, Срна (к), Ракицький, Кучер, Шевчук, Фернандіньо, Степаненко (Тейшейра, 52), Ілсіньо (Дентіньо, 62), Вілліан, Мхітарян (Патрік, 74), Селезньов

"Таврія": Дамір, Любічич, Аді (Марко Не, 46), Кубик, Алімі (Путраш, 68), Шиндер, Назаренко (Платон, 80), Бусаїді, Калиниченко, Гомес, Єзерський (к)

Попередження: Срна, 90 - ні.

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" переміг "Таврію", Селезньов відзначився дублем». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua