неділя, 22 квітня 2012 19:37

Гол Шевченка приніс "Динамо" перемогу в матчі з "Волинню"

Шевченко приніс перемогу "Динамо" у Луцьку ФОТО: sport.oboz.ua

Київське "Динамо" виграло у луцької "Волині" з рахунком 1:0 у матчі 28-го туру української прем'єр-ліги.

Єдиний гол у матчі був забитий на четвертій доданій хвилині першого тайму, коли Ярмоленко прорвався по лівому флангу і прострілив на Шевченка, який в падінні випередив Шеліхова і відправив м'яч у сітку воріт "Волині".

Перед цим у середині першого тайму Алієв мав шанс відкрити рахунок у матчі з 11-метрової точки, але воротар "Волині" врятував свою команду після удару півзахисника "Динамо".

Найкращий момент у "Волині" для взяття воріт мав кращий бомбардир луцької команди Майкон, удар якого витягнув з "дев'ятки" Шовковський.

Україна. Прем'єр-ліга

28-й тур

Волинь (Луцьк) - Динамо К (Київ) - 0:1

Голи: Шевченко, 45 +4 (0:1).

Волинь: Шеліхов, Ізворану, Шиков, Сімінін, Леандро, Насонов (Герасим'юк, 64), Рамон (Павлов, 80), Шарпар (Шумахер, 74), Приндета, Майкон, Савич.

Динамо Київ: Шовковський (Коваль, 46), Бетао, Попов, Алмейда, Даніло, Алієв (Калитвинцев, 84), Вукоєвич, Нінкович, Шевченко, Ярмоленко, Ідейє (Корреа, 55).

Незабиті пенальті: ні - Алієв, 22.

Попередження: Лопес, 52; Ізворану, 66 - Нінкович, 23; Алмейда, 41; Ярмоленко, 45 2.

Зараз ви читаєте новину «Гол Шевченка приніс "Динамо" перемогу в матчі з "Волинню"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua