неділя, 14 липня 2013 14:36

Гол Вороніна не допоміг московському "Динамо" обіграти "Волгу" Калитвинцева

Андрій Воронін. Фото: fcdynamo.ru

У стартовому матчі 1-го туру російської Прем'єр-Ліги на стадіоні "Арена Хімки" московське "Динамо" приймало Нижегородську "Волгу". Зустріч завершилася внічию з рахунком 2:2.

Гостям вдався приголомшуючий початок - вже на 2-й хвилині Олександр Шуленін відкрив рахунок, а через хвилину, скориставшись незграбністью біло-блакитних, новачок "Волги" Мулумбу Мукенді рахунок подвоїв.

Динамівці прийшли в себе не відразу, але відіграли один м'яч на 28-й хвилині - цього разу відзначився новачок "Динамо" Алан Касаєв. А через три хвилини Андрій Воронін, який повернувся з оренди, рахунок зрівняв.

Чемпіонат Росії

Прем'єр-Ліга

1-й тур

Динамо (Москва) - Волга (Нижній Новгород) - 2:2

Голи: Шуленін, 2 (0:1); Мукенді, 3 (0:2); Касаєв, 28 (1:2); Воронін, 31 (2:2).

Попередження: Воронін, 37; Соломатін, 90 +1 - Булгару, 26; Каряка, 50; Путило, 76; Бордіян, 89; Шуленін, 90 +1.

Зараз ви читаєте новину «Гол Вороніна не допоміг московському "Динамо" обіграти "Волгу" Калитвинцева». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua