субота, 16 березня 2013 13:18

Калитвинцев здобув першу перемогу з "Волгою"

Команда Калитвинцева піднялася на 12-е місце в таблиці ФОТО: dynamo.kiev.ua

15 березня у Ростові-на-Дону стартував 21-й тур Прем'єр-Ліги. На стадіоні "Олімп-2" місцевий "Ростов" приймав нижегородську "Волгу". Матч завершився перемогою гостей з рахунком 2:1.

Рахунок у матчі був відкритий на 31-ій хвилині, коли Саркісов пробив точно у кут воріт Плетікоси, замикаючи подачу Каряки. В середині другого тайму все той же Саркісов оформив дубль, реалізувавши вихід один на один.

Господарям вдалося лише відквитати один м'яч зусиллями Кириченка, який на 80-й хвилині точно пробив у кут воріт Кержакова в дотик.

Завдяки цій перемозі підопічні Юрія Калитвинцева набрали 20 очок і піднялися на 12-е місце в таблиці, тоді як команда Міодрага Божовіча залишилася на 11-му місці, маючи в своєму активі 21 бал.

У наступному турі "Ростов" 30 березня зіграє в гостях з московським "Динамо", а "Волга" 31 березня прийме пермський "Амкар".

Додамо, що це перша перемога Калитвинцева в офіційних матчах в якості наставника нижегородської "Волги".

Чемпіонат Росії

Прем'єр-Ліга

21-й тур

Ростов (Ростов-на-Дону) - Волга НН (Нижній Новгород) - 1:2

Голи: Саркісов, 31 (0:1); Саркісов, 63 (0:2); Кириченко, 80 (1:2).

Попередження: Салата, 7; Плетікоса, 36; Гацкан, 53; Шешуков, 90+3 - Путіло, 36; Ропотан, 48; Салугін, 88.

Зараз ви читаєте новину «Калитвинцев здобув першу перемогу з "Волгою"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua