неділя, 28 квітня 2013 19:05

Гол Девіча не завадив "Шахтарю" стати чемпіоном на "Донбас Арені"

"Шахтар" четвертий раз поспіль стає золотим. Фото: gsp.ro

Донецький "Шахтар" зіграв внічию в матчі проти харківського "Металіста".

Гра в Донецьку завершилася з рахунком 1:1. На гол Марко Девіча в кінці першого тайму, "гірники" відповіли точним ударом Ілсіньо на 84-й хвилині матчу.

Таким чином, донецький клуб набирає 71 очко і достроково оформляє чемпіонський титул. Це досягнення підкорилося "гірникам" вже вчетверте поспіль.

Що стосується "Металіста", то команда Мирона Маркевича набрала 56 очок і зрівнялася з київським "Динамо". У наступному турі ці команди зійдуться в очній дуелі.

Шахтар - Металіст 1:1

Голи: Ілсіньо, 84 - Девіч, 39

Шахтар: П'ятов, Срна, Кривцов, Чигринський, Рац, Гречишкін (Степаненко, 69), Фернандіньо, Дуглас Коста (Ілсіньо, 46), Мхітарян, Тайсон (Тейшейра, 46), Адріано

Металіст: Горяїнов, Вільягра, Папа Гуйє, Пшеничних, Азеведо, Краснопьоров, Шав'єр, Марлос (Вілліан, 73), Бланко (Торрес, 83), Соса (Шелаєв, 90+4), Девіч

Попередження: Фернандіньо - Соса, Шав'єр

Зараз ви читаєте новину «Гол Девіча не завадив "Шахтарю" стати чемпіоном на "Донбас Арені"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua