понеділок, 08 грудня 2008 17:44

Футзал. На ЧЄ українська "молодіжка" перемогла збірну Нідерландів

Молодіжна збірна України з футзалу вдало розпочала свої виступи на першому молодіжному чемпіонаті Європи, який проходить у Санкт-Петербурзі. У стартовому поєдинку "жовто-сині" у напруженій боротьбі перемогли однолітків з Нідерландів.

Відкрили рахунок нідерландці, але ще у першому таймі Дмитро Клочко зрівняв рахунок. По перерві дубль Сергія Журби приніс Україні три очки.

Збірна Іспанії, яка вважається одним з головних фаворитів чемпіонату Європи з футзалу серед молоді, також розпочала боротьбу на турнірі з перемоги.

Група "В"

1 тур

Україна - Нідерланди 3:2 (1:1)

Голи: 0:1 - Аттаібі (9), 1:1 - Клочко (12), 2:1 - Журба (26), 2:2 - Аттаібі (29), 3:2 - Журба (37)

Іспанія - Казахстан 4:0 (2:0)

Голи: Барросо, Алонсо (2), Касан

champion

Зараз ви читаєте новину «Футзал. На ЧЄ українська "молодіжка" перемогла збірну Нідерландів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua