понеділок, 26 березня 2012 11:57

Футболісти "Реала" влаштували таємні збори без Моурінью

Перед тренуванням "Реала" Серхіо Рамос та Ікер Касільяс дарують Жозе Моурінью святковий торт з нагоди його 49-річчя ФОТО: realmadrid.com

Капітани мадридського "Реала" Ікер Касільяс і Серхіо Рамос після виїзного матчу 29-го туру національної першості з "Вільярреалом" влаштували таємні збори, повідомляє іспанська преса.

На збори не були запрошені ні головний тренер команди Жозе Моурінью, ні його помічники.

Дубль Роналду допоміг "Реалу" розгромити "Сосьєдад"

Нагадаємо, у грі з "Вільярреалом" арбітр зустрічі Парадас Ромеро видалив кількох гравців і представника тренерського штабу "вершкових". Після матчу представники "Реала" в один голос заявляли, що команда не перемогла внаслідок помилок рефері.

На зборах, зокрема, було прийнято рішення відмовитися від стратегії звинувачення багатьох у змові проти "Реала".

"Реал" втратив очки в матчі з "Малагою", Сольдадо зробив хет-трик: результати 28-го туру примери

Коли Моурінью дізнався про ці збори, то це йому дуже не сподобалося. Португальський фахівець відомий тим, що любить контролювати все до найдрібніших деталей.

Нагадаємо, "Реал" наприкінці матчу втратив перемогу, зігравши внічию з "Вільярреалом" - 1:1. У гостей на 62-й хвилині відзначився Кріштіану Роналду, а на 83-й хвилині опорний півзахисник господарів Маркос Сенна зрівняв рахунок у грі. "Реал" догравав удев'ятьох через вилучення Серхіо Рамоса і Месута Озіла.

"Реал" залишив Росію без єврокубків: ЦСКА вилетів з Ліги чемпіонів

Нагадаємо, що "Реал" втратив очки і в минулому турі. Тепер перевага "вершкових" над "Барселоною" становить шість очок.

Зараз ви читаєте новину «Футболісти "Реала" влаштували таємні збори без Моурінью». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua