неділя, 24 вересня 2017 11:49

Футболіст збірної України забив красивий м'яч у чемпіонаті Бельгії

Руслан Малиновський забив свій перший гол в сезоні

У матчі восьмого туру чемпіонату Бельгії "Генк" зіграв внічию з аутсайдером турніру "Остенде". Поєдинок у суботу пройшов в Генку і завершився з рахунком 1:1.

Господарі першими відкрили рахунок. Наприкінці першого тайму красивий гол прямим ударом зі штрафного забив український півзахисник "Генка" Руслан Малиновський. На 74-й хвилині нападник гостей Зіньо Гано зрівняв рахунок, який не змінився до фінального свистка.

На 56-й хвилині Малиновський отримав жовту картку, а на 77-й був замінений.

"Генк" набрав 9 очок в таблиці чемпіонату Бельгії, "Остенде" з двома очками йде на останньому місці.

Малиновський проводить в Бельгії третій сезон. Цей гол став першим в поточному чемпіонаті для українця. У минулому розіграші 24-річний гравець провів за "Генк" 10 матчів у чемпіонаті і 10 - в Лізі Європи, забивши п'ять голів.

1-0 Ruslan Malinovsky AMAZING Goal [HD] - KRC... GSBN

Руслан є гравцем збірної України і отримав виклик в національну команду на найближчі матчі проти Косово і Хорватії.

Зараз ви читаєте новину «Футболіст збірної України забив красивий м'яч у чемпіонаті Бельгії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua