неділя, 06 січня 2019 11:50

Фінляндія стала чемпіоном світу з хокею серед молодіжок

Фіни у фіналі здолали американців. Фото: Спорт-Експрес

Завершився фінальний матч молодіжного чемпіонату світу-2019, в якому зустрічалися збірні США і Фінляндії. Поєдинок проходив у Ванкувері.

Перемогу у зустрічі взяли фіни з рахунком 3:2.

Рахунок в матчі відкрили скандинави після точного кидка Джессі Ілёнена. У третьому періоді гол Отто Латвали збільшив перевагу фінів. Американці змогли зрівняти рахунок всього за дві хвилини.

Переможну шайбу в грі на своє ім'я записав Каап Какку.

Молодіжний чемпіонат світу-2019

Фінал

США (U-20) - Фінляндія (U-20) - 2: 3 (0:0, 0:1, 2:2)

Голи: Хмелевський, 47:01. Норріс, 48:47. - Ілёнен, 31:31 (бол.). Латвала, 46:00. Какку, 58:34

У матчі за бронзу збірна Росії здолала швейцарців.

Зараз ви читаєте новину «Фінляндія стала чемпіоном світу з хокею серед молодіжок». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua