понеділок, 09 квітня 2007 12:52

Фернандо Алонсо виграв Гран-прі Малайзії

Іспанець Фернандо Алонсо, 25 років, став переможцем Гран-прі Малайзії чемпіонату "Формули-1". Його партнер по команді McLaren Льюіс Гамільтон (+17,5 с) фінішував другим. Кімі Райкконен на "Феррарі" завершив гонку на третьому місці (+18,3 с), а переможець кваліфікації Феліппе Масса зайняв лише п"яте місце, повідомляє Лента.ру.

Пілоти McLaren випередили гонщиків Ferrari ще на старті. На перших колах Феліппе Масса кілька разів атакував Гамільтона, проте перевищив швидкість у повороті та вилетів за межі траси. Він зміг повернутися в гонку тільки на п"ятому місці. Гамільтону вдавалося стримувати Кімі Райкконена до самого фінішу, що дозволило Фернандо Алонсо відірватися від переслідувачів і упевнено вести гонку.

Ця перемога зробила іспанця новим лідером чемпіонату (18 очок). Райкконен відстає від іспанця на 2 очка.

Зараз ви читаєте новину «Фернандо Алонсо виграв Гран-прі Малайзії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua