вівторок, 23 липня 2013 15:05

Єрьоменко засмутив Тимощука, Воронін залишив Вілліана без тренера: таблиця і результати 2-го туру РПЛ

У російській Прем'єр-лізі відбулися матчі 19-22 липня відбулися матчі другого туру.

ЦСКА вдома здобув перемогу над самарским клубом "Крилья Совєтов". Зустріч, яка проходила на стадіоні "Арена Хімки", завершилася з результатом 2:1.

Рахунок на 13-й хвилині відкрив з пенальті півзахисник гостей Ілля Максимов. На 67-й хвилині гри нападаючий ЦСКА Сейду Думбія з подачі Дзагоєва зрівняв рахунок. На 79-й хвилині він же забив другий гол у ворота гостей. З 80-ї хвилини матчу московська команда грала в меншості через вилучення Георгія Щенникова.

В іншому матчі "Рубін" Романа Єрьоменка вдома приймав "Зеніт" Анатолія Тимощука. Зустріч завершилася з рахунком 2:1 на користь казанців. "Зеніт" повів у рахунку на 5-й хвилині гри, завдяки голу Данні. "Рубіну" вдалося відігратися на 51-й хвилині - відзначився Гекденіз Караденіз. Вирішальний м'яч на п'ятій хвилині компенсованого арбітром часу забив венесуелець Хосе Саломон Рондон.

У матчі московського "Динамо" з "Анжі" москвичам вдалося вирвати перемогу у махачкалінців завдяки голу з пенальті Андрія Вороніна в компенсований час. Через кілька днів керівництво "Анжі" розірвало трудові відносини з голландцем Гусом Хіддінком.

Чемпіонат Росії, 2-й тур

ЦСКА - Крила Рад 2:1 (0:1, 2:0)

Голи: 0:1 - 13, пенальті Максимов, 1:1 - 67 Думбія, 2:1 - 79, пенальті Думбія.

Волга НН - Локомотив 1:2 (0:0, 1:2)

Голи: 0:1 - 63 Майкон, 1:1 - 67 Мукенді, 1:2 - 87 Шишкін.

Терек - Амкар 1:1 (1:0, 0:1)

Голи: 1:0 - 12 Лебеденко, 1:1 - 55 Якубко.

Томь - Кубань 1:2 (1:2, 0:0)

Голи: 0:1 - 6 Бальде, 0:2 - 13 Озбіліз, 1:2 - 24 Панченко.

Динамо - Анжі 2:1 (1:0, 1:1)

Голи: 1:0 - 26 Соломатін, 1:1 - 83 Самба, 2:1 - 90, пенальті Воронін.

Рубін - Зеніт 2:1 (0:1, 2:0)

Голи: 0:1 - 6 Данні, 1:1 - 51 Караденіз, 2:1 - 90 Рондон.

Урал - Спартак 0:2 (0:0, 0:2)

Голи: 0:1 - 51 Макгіді, 0:2 - 90 Еменіке.

Ростов - Краснодар 2:2 (1:1, 1:1)

Голи: 0:1 - 15 Марсіу, 1:1 - 17 Калачов, 2:1 - 49, пенальті Дзюба, 2:2 - 88 Вандерсон.