четвер, 18 липня 2013 09:23

"Українські" клуби зіграли без поразок: відбувся перший тур РПЛ

У Росії стартував черговий чемпіонат країни з футболу серед команд РПЛ.

З перемоги в першості стартував пітерський "Зеніт". Команда українця Анатолія Тимощука, який вийшов на заміну на 71-й хвилині, в гостях з рахунком 2:1 обіграла "Краснодар".

Необхідну для перемоги перевагу "Зеніт" забезпечив собі вже в першому таймі: на 22-й хвилині Віктор Файзулін відкрив рахунок, а на 36-й Данні забив подвоїв рахунок. Відразу ж після перерви господарі завдяки точному удару Маурісіо Перейри скоротили відставання, однак більше голів не забили.

Чинний чемпіон Росії ЦСКА в Єкатеринбурзі зіграв внічию 2:2 з дебютантом Прем'єр-ліги "Уралом". У складі армійців забитими м'ячами відзначилися Ахмед Муса і Вагнер Лав. У "Урала" дубль на рахунку Спартака Гогнієва.

Московський "Локомотив" Леоніда Кучука, в якому виступає екс-динамівець Києва Тарас Михалик, зумів "відскочити" на останніх хвилинах у матчі з "Анжі" завдяки голу Павлюченка.

Клуб екс-карпатівця Ігоря Худоб'яка "Ростов" здобув домашню перемогу над "Тереком", 2:1.

Матчі другого туру чемпіонату Росії з футболу пройдуть 19-22 липня. Відкриється тур зустріччю в підмосковних Хімках між "Динамо" Андрія Вороніна і "Анжі" Вілліана.