неділя, 22 січня 2012 12:42

Екваторіальна Гвінея обіграла Лівію, Замбія перемогла Сенегал: стартував Кубок африканських націй
10

Збірна Екваторіальної Гвінеї обіграла команду Лівії з рахунком 1:0 в матчі відкриття Кубка африканських націй, що пройшов у суботу в місті Бата (Екваторіальна Гвінея), повідомляє РИА "Новости".

Єдиний гол у зустрічі на 87-й хвилині забив півзахисник Хав'єр Бальбоа, який виступає за португальський клуб "Бейра-Мар".

Збірна Замбії здобула перемогу над національною командою Сенегалу з рахунком 2:1.

Нападник замбійців Еммануель Маюка відкрив рахунок у зустрічі на 12-й хвилині. Півзахисник Рейнфорд Калаба на 20-й хвилині подвоїв перевагу збірної Замбії.

Сенегальці змогли скоротити відставання завдяки голу у виконанні півзахисника Дамі Н'Дойе (74), але на більше їх не вистачило.

Збірна Замбії вийшла на перше місце в турнірній таблиці групи А. Другу сходинку займає команда Екваторіальної Гвінеї.

Кубок Африки

1-й тур

Група А

Екваторіальна Гвінея - Лівія - 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - Бальбоа (87).

Сенегал - Замбія - 1:2 (0:2, 1:0)

Голи: 0:1 - Маюка (12), 0:2 - Калаба (20), 1:2 - Н'Дойе (74).

Турнірне становище: Замбія - 3, Екваторіальна Гвінея - 3, Сенегал - 0, Лівія - 0

Зараз ви читаєте новину «Екваторіальна Гвінея обіграла Лівію, Замбія перемогла Сенегал: стартував Кубок африканських націй». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua