понеділок, 01 лютого 2010 08:05

Збірна Єгипту втретє поспіль виграла Кубок Африки

Збірна Єгипту з футболу здобула перемогу на Кубку Африканських націй-2010, що проходить в Анголі, передає AFP.

У фінальному матчі, який відбувся 31 січня на стадіоні "11 листопада" в Луанді (Stadenationaldu 11 Novembre), єгиптяни обіграли збірну Гани з рахунком 1:0. Єдиний гол в матчі забив на 85-ій хвилині єгипетський півзахисник Мохаммед Гідо. Він же став найкращим бомбардиром турніру - на рахунку Гідо 5 м"ячів в 6 матчах.

Єгипет перемагає на головному африканському турнірі втретє поспіль. Всього в активі єгипетських футболістів сім кубків Африки, що робить їх найтитулованішою командою в історії цього турніру.

30 січня бронзові медалі Кубка Африки розіграли Нігерія і Алжир. У результаті третє місце на турнірі дісталося нігерійським футболістам, які обіграли Алжир з рахунком 1:0. Господиня турніру - збірна Анголи - вибула з розіграшу на стадії чвертьфіналу, програвши майбутнім фіналістам - Гані.

За матеріалами Лента

Зараз ви читаєте новину «Збірна Єгипту втретє поспіль виграла Кубок Африки». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua