вівторок, 19 червня 2018 21:04

Єгипет поступився Росії та покидає Кубок світу

Кубок світу, група А. Росія - Єгипет. Фото: Depositphotos

Добрий вечір всім фанатам збірної Єгипту! Зовсім скоро розпочнеться матч другог туру групи А, між збірними Росії та Єгипту. В першому турі, "фараони" мінімально поступились збірній Уругваю(0:1). А росіяни, з допомогою суддівських помилок, переграли збірну Саудівської Аравії(5:0).

Після матчів першого кола лідирують в групі Росія та Уругвай. Цей матч може стати вирішальним, у визначенні першого учасника 1/8 фіналу. У випадку, якщо Росія, переможе вони гарантують собі вихід в наступний раунд, а Єгипет відповідно втратить всі шанси пройти. У випадку нічиєї, а ще краше перемоги "фараонів" боротьба буде продовжуватись до останнього туру.

Осблуговуватимуть матч:

Головний арбітр - Енріке Касереса (Парагвай)

Асистенти: Едуардо Кардозо, Хуан Зоррілья (Парагвай)

Четвертий арбітр: Джюйнетом Чакир (Туреччина)

Резервний арбітр: Бахаттін Дюран (Туреччина)

Стартові склади команд:

Росія: Акінфєєв – М. Фернандес, Кутєпов, Ігнашевіч, Жирков – Газинський, Зобнін, Самєдов, Головін, Черишев – Дзюба

Єгипет: Ель-Шенаві – Фатхі, Габр, Хегазі, Абдел-Шафі – Елнені, Хамед – Салах, Ель Саїд, Трезеге – Мохсен

Прекрсна новина! Головна зірка Єгиптян Мохаммед Салах відновився від травми та розпочне матч в стартовому складі!

Стартовий свисток!

2' Єгипет контролює матч, росіяни очевидно гратимуть в контратакувальний футбол.

6' Перший момент був біля воріт "фараонів". Голкіпер Ель-Шенаві правильно обрав позицію та нівелював небезпеку.

10' Розгублено виглядають єгиптяни, не вдається їм, поки що вибігти в контратаку.

15' Відповіли єгиптяни своїм моментом, Мохсен пробив поруч зі стійкою після подачі кутового.

17' Краще грають єгиптяни за своїх суперників, в останні хвилини. Змарнували кілька хороших нагод.

20' В цілому, рівна гра на полі, небагато моментів біля воріт, переважно в центрі поля відбуваються основні ігрові епізоди.

28' Єгиптяни намагаються грати в комбінаційни футбол, росіяни грають "на стовпа" - доходять до штрафного майданчика і подають на Дзюбу. Ні в тих, ні в інших особливо нічого не виходить.

36' Команди по черзі володіють ініціативою. Але грають, перш за все, зосередившись на обороні. Не ризикують, та вичікують на провал суперника. Справді 100% моментів в цьому матчі ще не було.

42' Класний момент був у Салаха. Розвернувся на лінії штрафної та пробив з лівої - м'яч пролетів в сантиметрах від стійки.

Перерва!

Статистка першого тайму:

Володіння м`ячем: 46% - 54%

Удари (в площину): 8(1) - 5(0)

Фоли: 3 - 6

Другий тайм!

47` Гол. Росія відкриває рахунок. Фатхі забиває м`яч у власні ворота. Дзюба штовхнув його в спину, що зіграло важливу роль в епізоді. 1:0

52' "Фараони" активізувались, пробують креативніше діяти попереду. Але росіяни жорстко діють у відборі, іноді з порушенням правил. Арбітр це чомусь ігнорує.

57' Арбітр чудить. Збили гравця збірної Єгипту, а він свистить фол в протилежний бік. Ще й жовту Трезеге виписав. Дивак!

59' Гол. Черишев ударом з лінії воротарської подвоює перевагу Росії. 2:0

62' Гол. Дзюба забиває третій м'яч у ворота Єгипту. На жаль, "посипалися" єгиптяни. 3:0.

67' Був шанс у Єгипта відіграти один м'яч. Але Трезеге з вигідної позиції пробив повз ворота.

71' Приреченими виглядають єгиптяни. Нічого їм не вдається попереду Однак ще є час, потрібно бодай спробувати.

73' Пенальті! Збили Салаха! Арбітр спочатку призначив штрафний, але після підказки відеоасистента, вказав на одинадцятиметровий.

74' ГОООООООЛЛЛЛ! Салах сам реалізовує пенальті! Без шансів для Акінфєєва! Ще 20 хвилин є у "фараонів" щоб вирвати хоча б нічию. 3:1.

79' Кутєпов звалив Мохсена у штрафному майданчику! Арбітр проігнорував епізод. І де той VAR, коли він так потрібен?

84' Єгиптяни поспішають, намагають по швидше доправити м'яч у карний майданчик. А росіяни відверто тягнуть час.

90' Варто віддати належне Єгипту. До останнього борються, не здаються. На жаль, в завершенні атак біда. Є удари, але всі повз ворота.

Фінальний свисток.

На жаль Єгипет поступається в цьому матчі. "Фараони" боролись до останнього, однак круглий вперто не хотів йти в ворота. Мохамед Салах разом зі збірною покине Кубок світу після групового етапу. Росіяни проходять далі.

Завтра продовжаться ігри другого туру групового етапу Кубка світу. Уругвай зіграє проти Саудівської Аравії о 18:00. Матчі групи B Відбудуться о 12:00 та 21:00 - Португалія-Марокко та Іран-Іспанія відповідно. Gazeta.ua проведе онлайн трансляцію всіх поєдинків.

Зараз ви читаєте новину «Єгипет поступився Росії та покидає Кубок світу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua